Про нас

 

Людський зір виступає органом почуттів, за допомогою якого люди зчитують більше 70-відсотків інформації з навколишнього середовища, формують перше уявлення про відображений об'єкт. Емоції, викликані візуальним образом, залучають або відштовхують. Маркетологи давно взяли на озброєння цей аспект людського мозку, використовуючи його для формування гарної громадської думки про певну компанію у споживачів, через поширення серед користувальницької аудиторії корисних дрібниць і сувенірів з нанесеною на їх поверхню фірмовою символікою.


Наша фірма допомагає маркетологам, поставляючи на вітчизняний ринок першокласну сувенірну продукцію від відомих зарубіжних виробників. У нас ви можете замовити сувеніри SOL'S (Франція), James & Nicholson (Німеччина), Fruit of the Loom (США), Easy Gifts (Польща) та багато інших. Склад компанії в Києві своєчасно поповнюється за всіма товарними позиціями.

 

Просування компанії за допомогою товарів з логотипом

Сьогодні всі відомі бренди вкладають мільйони грошей в розробку і виробництво рекламно-сувенірної продукції. Це вимушений захід, без якої не виграти конкурентну боротьбу. І найважливіше, в даний час просування організації за рахунок візуальних прийомів вважається найефективнішим рекламним ходом, який багаторазово окуповує вкладені в процедуру кошти.


Емблема або графічний знак організації наноситься на корисні побутові або робочі дрібниці, повсюдно використовувані людьми в повсякденному життєдіяльності. Бренд разом з товаром проникає в особистий простір користувача, закріплюється позитивним чином в свідомості, регулярно демонструється близького оточення власника дрібнички. Крім того рекламно-сувенірна продукція служить і для досягнення інших цілей:

 1. Зміцнення довірчих відносин між працівниками і організацією.
 2. Нарощування популярності торгової марки.
 3. Розширення клієнтської аудиторії, утримання старих споживачів, множення числа продажів.
 4. Стимулювання і заохочення співробітників.

Особлива ефективність брендованих товарів полягає в можливості через поширення сувенірної продукції створення сприятливого іміджу організації, що дає певні переваги в бізнес етикеті і діловому спілкуванні.

 

Асортимент наших пропозицій

Акція з просування товарів та послуг допускає брендування під такі цілі практично будь-якої продукції. У нас ви можете купити промо-сувеніри, які вважаються найбільш ефективним рекламним інструментом у маркетологів, і дуже подобаються споживчої аудиторії. Сувеніри поширюють на масових заходах, вручаються в якості презентів, і можуть являти собою:

Крім того у нас ви можете замовити сувеніри Premium і De Luxe категорії - це подарункові дрібниці в дорогому і якісному виконанні: ручки і запальнички в корпусі з дорогоцінних металів, престижні письмові набори, дорогі годинники, аксесуари з натуральної шкіри та інших дорогих матеріалів.

 

Крім усього іншого у нас ви можете купити сувеніри ручної роботи, які акцентують ваше ставлення до певної категорії партнерів. Така сувенірна продукція допомагає тонше прораховувати надії і запити обраного кола споживачів, або компанії, до співпраці з якою ви прагнете. Замовник може отримати бажаний товар з урахуванням його особистих побажань: варіант нанесення логотипу, колір, матеріал виробництва, габарити.

 

Вигоди від співпраці з нами:

 1. Ціна на промо-сувеніри в нашій компанії нижче пропозицій від конкуруючих компаній.
 2. Приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок.
 3. За час діяльності напрацювали солідний досвід по виконанню замовлень будь-якої складності в сфері брендування сувенірної продукції.
 4. Фахівці компанії завжди допомагають клієнтам прийняти найвигіднішу для них рішення.
 5. Гарантовано висока якість пропонованої продукції і послуг.
 6. Індивідуальний підхід до кожного замовника.
 7. Суворе виконання термінів і умов.
 8. Порядність і відповідальність.

Для того, щоб замовити товар, вам необхідно зателефонувати нам за вказаною на сайті номером телефону або зв'язатися з нами через зворотний дзвінок.

 

Підписка на акції та спеціальні пропозиції

Підпишіться на нашу розсилку і будьте в курсі. Спамити не будемо, обіцяємо :)

Це поле обов'язкове Помилковий формат